Saray Köfte Balık RestaurantSaray Köfte & Balık Restaurant

Hayatta en çok keyif aldığınız anları düşünün.

Kaçında bir sofranın başındaydınız?

Kaçında kendinize özel hissettiğiniz bir mekanda lezzet menüsünden seçtiğiniz bir yemeği yiyordunuz?


İşte biz kendimizi hayatın bu en güzel anlarına adadık. Onları çoğaltarak, güzel Türkiye'mizin eşsiz tatlarını sizlere en güzel şekilde sunmak için çalışıyoruz.

1985 yılında Trabzon'un Akçaabat ilçesinde, Saray Kasabı adı altında kurulan işletme ile bir lezzet efsanesini de başlatmış oluyorduk.

Yıllar boyunca sürdürülen kalite anlayışı sayesinde müşterilerimizin beğenisi ve desteğiyle Saray Köfte & Balık Restaurant olarak 2009 yılında hizmete başladık.

Trabzon / Akçaabat Samsun / Atakum'da Samsun / Duruşehir'de olmak üzere 3 şube olarak hizmet vermekteyiz.

Şimdilerde ise Saray Restaurant'ın lezzeti ülke sınırlarını zorlamaktadır.Haftasonları eşsiz açık büfe kahvaltımız Modern yaşamin içinde vakit bulupda yapamadiğiniz Karadeniz’in Yöresel kahvaltı kültürünü Saray Restaurant sizler için hazırlanıyor.

Meşhur Akçaabat Köftesi Saray Restaurant ile bir başka lezzettedir.

Günlük olarak işlenmiş, yöremizde yetişen, doğadan beslendiği otların ete verdiği lezzeti elle işleyerek başta Akçaabat Köftesi olmak üzere Kırmızı Et ve Balık Ürünlerimizi sizlere sunuyoruz.Bizim İçin Değerlisiniz...

Saray Restaurant'ın birbirinden eşsiz içeriklerden harika lezzetler hazırlamasının püf noktası, Trabzon ilimizin yöresel kullanılan malzemelerin kalitesi ve doğallığından geçmektedir.

Saray Restaurant sunduğu benzersiz lezzetlerin yanı sıra hizmet kalitesi ve sloganımız olan "Saraylara Layıksınız" sözüyle de yemeğinizi rahat bir şekilde yerken çocuklarınızın güvenli bir ortamda çocuk oyun parklarımızda, eğitimli personellerimiz nezaretinde eğlenceye doyacağı zamanları olacaktır.
Her zaman güler yüzlü ve özenli bir hizmet sunan Saray Restaurant'ta konukların rahat etmesi için her ayrıntı düşünülmüştür.

VIP bölümler tasarlayan Restaurantımız, iş adamlarının rahat edebileceği, iş toplantılarını yaparak yemek yiyebilecekleri alanları hazır bulundurmaktadır.

Mutlu yarınlarda berabar olmak dileğiyle...Misyonumuz

* İnsana saygı
* Meslek aşkı
* Hijyen ve kalite
* Doğal olanı tercih etme
* Hizmet
* %100 müşteri memnuniyeti
* Eğitimli personel
* Saray Restaurant’a özgü menüler
* Rahat edebileceğiniz ferah bir ortam
* En Önemlisi Misafirlerimizi Mutlu ve Huzurlu Görebilmek

Vizyonumuz

Biz, müşterilerimize her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluğu kazanmayı başarmak,
kaliteli standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermeden hayatınıza renk ve mutluluk katmak için varız...

"Saraylara Layıksınız..."

Saraylara Layıksınız

Saray Restaurant'ta konukların rahat etmesi için her ayrıntı düşünülmüştür. Kalite ve Tecrübenin eşsiz lezzet ve sunumuyla buluşmasına hoşgeldiniz.

Rezervasyon / Bilgi Hattı

Tüm Şubeler İçin
(0850) 550 61 61

Facebook'ta Beğen